Festiwal Tańca

2015 r.

Korzystając z zaproszenia naszych sąsiadów z Przedszkola Miejskiego Nr 10, udaliśmy się na V Festiwal Tańca.

We wtorek, 3 tancerki z grupy „Sowy”: Nadia, Oliwia, Basia S. i tancerka z grupy „Zajączki”- Bianka, reprezentowały nasze Przedszkole na Festiwalu Tańca w Przedszkolu Nr 10. Jak co roku, zostaliśmy tam przyjęci serdecznie. Panie przygotowały inscenizację w stylu kowbojskim, która przypadła nam do gustu. Czuliśmy się Indianie w wiosce indiańskiej wśród różnych plemion. Kolejno każda grupa 4 tancerzy  z przedszkoli: 1, 19, 10 i 13 pokazywała swoje umiejętności taneczne  w różnych stylach. Byliśmy oryginalni, bo jako jedyni zatańczyliśmy w stylu hip-hop i latino. Dziewczynki były doskonałe! Brawa! Po występach wszystkich grup otrzymaliśmy dyplomy, nagrody oraz  zostaliśmy zaproszenia na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy organizatorom oraz p. Emilii – mamie Nadii, która pomogła nam w przygotowaniach. 

2014 r.

FESTIWAL TAŃCA W PM NR 10

20.03.2014 r. dzieci z naszej grupy wzięły udział w Festiwalu tańca. Kasia, Julia, Adaś i Artur zaprezentowały wspólnie układ taneczny do polki. Do występu przygotowała dzieci Pani Kasia z grupy Krasnoludki. 

Za swój występ otrzymały wielkie brawa, upominki i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentu tanecznego.