Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci z grupy Misie przyszły ubrane do przedszkola na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci wzięły udział w przedstawieniu programu artystycznego, który przygotowała najstarsza grupa „Sowy Mądre Głowy”. Misie recytowały wiersz „Dziękuję! Polsko” a także uroczyście z całym przedszkolem odśpiewały Hymn Polski. Udział w uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości miał na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

„Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! „

Święto NiepodległościŚwięto Niepodległości Święto Niepodległości