Dzień Drzewa w Misiach

Z okazji „Święta Drzewa” odbyły się w naszym Przedszkolu zajęcia związane z tematyką drzew. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Dzieci dowiedziały się również jakie wielkie znaczenie mają drzewa dla czystości powietrza, a tym samym zdrowia człowieka. Wykonaliśmy mapę myśli, na której dzieci umieściły swoje pomysły dotyczące drzew i lasu. Przeprowadziliśmy eksperyment… zasialiśmy w swojej sali drzewko. Teraz czekamy aż wyrośnie 🙂 Popołudniu dzieci wykonały prace plastyczną „Drzewo”, która będzie dekoracją na naszym przedszkolnym korytarzu 🙂

Święto Drzewa

Święto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa  Święto Drzewa  Święto Drzewa Święto Drzewa  Święto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa  Święto DrzewaŚwięto DrzewaŚwięto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa Święto Drzewa